Народна скупштина Републике Србије / Народна скупштина / Састав / Радна тела / Одбори
Одбори
Одбор за пољопривреду, шумарство и водопривреду
Име и презиме народног посланика (члан) Посланичка група Име и презиме народног посланика (заменик члана) Посланичка група |
---|
АЛЕКСИЋ МИРОСЛАВ
(члан) Посланичка група Народни покрет Србије - Ново лице Србије МИЛОЈИЧИЋ НЕНАД (заменик члана) Посланичка група Народни покрет Србије - Ново лице Србије |
БУЛАТОВИЋ ДЕЈАН
(члан) Посланичка група АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ - Србија не сме да стане ГУРЕШИЋ др ДЕЈАН (заменик члана) Посланичка група АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ - Србија не сме да стане |
ГОЈКОВИЋ ЖИКА
(члан) Посланичка група АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ - Србија не сме да стане ГЊИДИЋ МИЛОШ (заменик члана) Посланичка група АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ - Србија не сме да стане |
ИЛИЋ СЛОБОДАН
(члан) Посланичка група СРБИЈА ЦЕНТАР – СРЦЕ ПЕТРОВИЋ СЛОБОДАН (заменик члана) Посланичка група СРБИЈА ЦЕНТАР – СРЦЕ |
ЈОВАНОВИЋ ДРАГАН
(члан) Посланичка група АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ - Србија не сме да стане СТРАИНОВИЋ др САНЕЛА (заменик члана) Посланичка група АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ - Србија не сме да стане |
МАТИЋ ВЕРОЉУБ
(члан) Посланичка група АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ - Србија не сме да стане ЂУРИШИЋ ВЕСНА (заменик члана) Посланичка група АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ - Србија не сме да стане |
МИЛЕТИЋ МИЛИЈА
(члан) Посланичка група ПС - НСС - УСС - РС НИКОЛИЋ СЛОБОДАН (заменик члана) Посланичка група ПС - НСС - УСС - РС |
МИЛОЈИЧИЋ РАДОСЛАВ
(члан) Посланичка група АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ - Србија не сме да стане МИЛОШЕВИЋ САЊА (заменик члана) Посланичка група АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ - Србија не сме да стане |
НЕСТОРОВИЋ БРАНИМИР
(члан) Посланичка група МИ СНАГА НАРОДА ПРОФ. ДР БРАНИМИР НЕСТОРОВИЋ АНТОНИЈЕВИЋ БОРИСЛАВ (заменик члана) Посланичка група МИ СНАГА НАРОДА ПРОФ. ДР БРАНИМИР НЕСТОРОВИЋ |
НИКЕЗИЋ ДУШАН
(члан) Посланичка група Странка слободе и правде ЈЕКИЋ ДАЛИБОР (заменик члана) Посланичка група Странка слободе и правде |
ОРЕГ др АНА
(члан) Посланичка група Странка слободе и правде ПАЈИЋ ВЛАДИМИР (заменик члана) Народни посланици који нису чланови посланичких група |
ПЕТКОВИЋ ГОРАН
(члан) Посланичка група Еколошки устанак ЈОНИЋ ДРАГАН (заменик члана) Посланичка група Еколошки устанак |
РАДОВИЋ ДИЈАНА
(члан) Посланичка група ИВИЦА ДАЧИЋ - Социјалистичка партија Србије (СПС) КАРИЋ ИВАН (заменик члана) Посланичка група ИВИЦА ДАЧИЋ - Социјалистичка партија Србије (СПС) |
РИСТИЧЕВИЋ МАРИЈАН
(председник) Посланичка група ПС - НСС - УСС - РС КОМЛЕНСКИ ЂОРЂЕ (заменик члана) Посланичка група ПС - НСС - УСС - РС |
САНДИЋ ЗОРАН
(члан) Посланичка група НОВИ ДСС - ПОКС (НАДА) ЈЕЛИЋ мр ВЛАДИМИР (заменик члана) Посланичка група НОВИ ДСС - ПОКС (НАДА) |
СТАМАТОВИЋ ИВАНА
(члан) Посланичка група АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ - Србија не сме да стане ПАНТЕЛИЋ НИКОЛА (заменик члана) Посланичка група АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ - Србија не сме да стане |
ТОБИАШ ЈОЖЕФ
(заменик председника) Посланичка група Савез војвођанских Мађара УЈХЕЉИ мр АКОШ (заменик члана) Посланичка група Савез војвођанских Мађара |
Активности одбора
Друга седница Одбора за пољопривреду, шумарство и водопривреду
Понедељак, 13. мај 2024. |
На седници, која је одржана 13. маја 2024. године, чланови Одбора за пољопривреду, шумарство и водопривреду размотрили су стање у пољопривреди, шумарству и водопривреди после првог квартала 2024. године са посебним освртом на сетву и сточарство.
-
Уторак, 2. април 2024.
Прва седница Одбора за пољопривреду, шумарство и водопривреду